WSTĘPshapeimage_1_link_0

Biozdrowie - gabinet diagnostyki i terapii biorezonansowej,

Czy ktoś w Twojej rodzinie odczuwa choć niektóre objawy:

-duszności

-zapalenie oskrzeli

-szczególnie u dzieci: tarcie oczu i nosa, grymasy, częste chrząkanie, pieczenie oczu

-skórne zmiany wypryskowe

-liszaje

-reakcje na skórze w formie wykwitów

-swędzenie w nosie lub gardle

-napady kichania

-zatkany nos,

-zapalenie spojówek,

-izolowany świąd, pokrzywka, egzema,

-wysypki, miejscowe zmiany na skrze, obrzęki,

-swędzące guzełki,

-bóle brzucha, nudności, biegunki, wymioty,

-częste wypróżnienia, duży brzuch


Wykonaj bezbolesne testy i odczulanie.


Przeprowadzamy je również u dzieci poniżej 3. roku życia.

ODCZULANIEOdczulanie.htmlshapeimage_2_link_0
TERAPIA ANTYNIKOTYNOWATerapia_Antynikotynowa.htmlshapeimage_3_link_0
PORADY DIETETYCZNE
REFLEKSOLOGIA
APARAT BICOM OPTIMAAparat_Bicom_Optima.htmlshapeimage_6_link_0
KONTAKTKontakt.htmlshapeimage_7_link_0
BIOREZONANSBiorezonans.htmlshapeimage_8_link_0

    W naszym nowoczesnym świecie ogromnych osiągnięć naukowych coraz więcej osób cierpi na różnego rodzaju alergiczne i chroniczne dolegliwości. Zarówno dorośli jak i dzieci. Niektórzy twierdzą, że prawie każde dziecko, które przychodzi teraz na świat, rodzi się z alergiami/uczuleniami.


    Nową metodą diagnozowania i wspomagania terapii jest Bicom biorezonans. Podobnie jak homeopatia i akupunktura należy do empirycznych metod wspomagania leczenia i pomimo tysięcy przypadków na całym świecie skutecznego wspomagania leczenia, niestety ciągle pozostaje poza głównym nurtem w medycynie.


    Celem Bicom biorezonansu jest pomoc w uwolnieniu pacjenta od symptomów lub pomoc w wyleczeniu choroby bez żadnych efektów ubocznych. Pozwala rozpoznać i skutecznie leczyć często fizyczne podłoże dolegliwości. Bicom biorezonans wspomaga leczenie bez żadnych środków farmakologicznych. Pomagamy bezpiecznie diagnozować i skutecznie pomagać w leczeniu dzieci nawet poniżej 3 roku życia. Posiadamy najnowocześniejszą i najbardziej udoskonaloną wersję aparatu biorezonasu: Bicom Optima opracowaną i produkowaną w Niemczech. W Polsce jest zaledwie kilka sztuk tego urządzenia stawiając nas w czołówce gabinetów Bicom biorezonasu.

Bicom biorezonans jest formą regulacyjnej terapii, podobnie jak homeopatia, akupunktura i inne metody terapii komplementarnych. W ramach terapii komplementarnych, Bicom biorezonans jest uznaną i przetestowaną metodą wspomagania leczenia.

    Zakres naszej działalności: bezbolesne testy alergiczne z natychmiastowym wynikiem testu odczulanie bez leków terapie likwidujące uzależnienia nikotynowe wykrywanie obecności pasożytów (robaków, pierwotniaków, grzybów, bakterii, wirusów) wykrywanie obciążeń substancjami rakotwórczymi, chemicznymi, metalami wykrywanie obciążeń wirusami, bakteriami i grzybami terapie stymulujące odporność terapie specjalistyczne, indywidualne diety i porady żywieniowe, refleksologia

Biozdrowie - gabinet diagnostyki i terapii biorezonansowej zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem alergii, likwidacją nałogów. Stosujemy również wiele terapii wspomagających leczenie różnych chorób. Wszystkie zabiegi wykonujemy wyłącznie przy uzyciu najnowocześniejszego na rynku urządzenia wspomagającego leczenie - niemieckiej aparatury BICOM Optima firmy Regumed Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania