WSTĘPWstep.html
BIOREZONANSWstep.html
ODCZULANIEWstep.html
TERAPIA ANTYNIKOTYNOWAWstep.html
PORADY DIETETYCZNEWstep.html
REFLEKSOLOGIAWstep.html
APARAT BICOM OPTIMAWstep.html
KONTAKTWstep.html

BICOM Optima   UNIKATOWY PRZEŁAMUJĄCY PODSTAWY


images/stories/zdjecia/DSC_7299.jpg- Jeszcze bardziej skuteczny,

- Jeszcze lepsza tolerancja terapii

- Jeszcze większa oszczędność czasu


Pacjenci oczekują dziś skutecznej terapii i chcieliby już podczas pierwszego zabiegu poczuć zmianę. Jeśli pacjent już przy pierwszym zabiegu poczuje ulgę, zdobywa zaufanie do terapii i do terapeutów. To BICOM Optima jest w stanie przeniknąć organizm ludzki informacjami terapeutycznymi jeszcze intensywniej i przez to skuteczniej leczyć.


Terapia biorezonansowa jest sprawdzoną metodą likwidowania alergii, uzależnień i innych stanów patologicznych. Posiadamy aparaturę terapeutyczną BICOM Optima z certyfikatem jakości ISO 9001. Urządzenie to spełnia najwyższe europejskie wymagania w zakresie bezpieczeństwa użytkowania, zastosowanej technologii i jakości produkcji.


BICOM Optima:


Zawiera cały zakres wiedzy ponad 30 lat doświadczeń w metodzie Biorezonansu.


- Nowy istotny poziom terapii- nowy niski głęboki zakres częstotliwości.

- Dodatkowy moduł terapeutyczny zintegrowany drugim kanałem wejściowym.

- Ponad 1000 zapisanych programów terapii.

- Ponad 400 zapisanych w pamięci zestawów substancji wspomagających terapeutycznie,

- Ponad 220 doskonałych kombinacji programów na różnych polach medycznych


Aparaturę BICOM skonstruował zespół niemieckich naukowców pod kierunkiem profesora Brugemanna w Regumed Institut fur Regulative Medizin w Monachium.

images/stories/zdjecia/DSC_7291.jpg


Nasz gabinet jest autoryzowany przez jedynego przedstawiciela firmy Regumed GmbH w Polsce, firmę Monadith Biomed (http://www.monadith.com.pl)


Ważne: Nasza aparatura BICOM Optima jest corocznie przeglądana i kalibrowana zgodnie z zaleceniami producenta i posiada niezbędny Certyfikat przeglądu i kalibracji. Posiadamy najnowocześniejszą i najbardziej udoskonaloną wersję aparatu biorezonasu: BICOM Optima opracowaną i produkowaną w Niemczech. W Polsce jest zaledwie kilka sztuk tego urządzenia stawiając nas w czołówce gabinetów Bicom biorezonasu.